Ubezpieczenia dla dziecka – co wybrać ?Napisane przez On 15 stycznia 2020

mężczyzna który zakupił ubezpieczenia dla dziecka by było bezpieczne

Dzieci to nasz skarb i chcemy dla nich tego, co najlepsze. Często wyrażamy to poprzez inwestowanie w edukację, ubrania, gadżety czy zabawki. Jednak nic bardziej jak bezpieczeństwo naszych dzieci cieszy nas najbardziej. O to każdy rodzić powinien zadbać najlepiej jak potrafi. Nie wszystko  możemy przewidzieć, ale wiele zagrożeń dotyczących zdrowia możemy zabezpieczyć. A zdrowe dziecko to szczęśliwe dziecko. W tym artykule podpowiem Ci, jakie ubezpieczenia dla dziecka wybrać.

Niebawem będę prowadził bezpłatne szkolenie przez Internet w tym temacie. To jest w 100% bezpłatne. Jeśli chcesz skorzystać z tej wiedzy to Kliknij w ten link i wpisz się na listę uczestników.

 

2 ubezpieczenia dla dziecka które powinieneś nabyć

 

Poważne zachorowania – to bardzo istotny temat, ponieważ skutki mentalne i finansowe takiego zdarzenia są zbyt poważne. Na pewno widzisz wiele akcji w mediach społecznościowych, kiedy to rodzice zbierają środki na operacje czy rehabilitacje dziecka. To bardzo wyczerpujący i emocjonalny moment. Uzależnienie od dobrego serca innych ludzi lub fundacji i niemoc finansowa rodziny doprowadza do skrajnych emocji. Od takich zagrożeń są jednak bardzo dobre ubezpieczenia.  Gwarantują one wypłatę konkretnych kwot typu 100 tys. zł np. przy diagnozie nowotworu.  Dodatkowe opcje jak dostęp do światowych klinik i najlepszych lekarzy kosztują średnio około 60 zł miesięcznie. Myślę, że każdego rodzica stać na taki produkt, a decyzja to tylko kwestia świadomości.

 

Szkolne NNW – to takie minimum, zresztą często wymagane przez szkole. Nieszczęśliwe przypadki się zdarzają, takie jak skręcenia i złamania. Od tego właśnie jest grupowe ubezpieczenie NNW.  Kosztuje między 50 a 100 zł rocznie w zależności od opcji i zakresu świadczeń.

Przyszłość dziecka w Twoich rękach

 

Kapitał na start w dorosłość – choroby i nieszczęśliwe wypadki mogą się zdarzyć, ale nie muszą. To, co wydaje się oczywiste to moment, w którym nasze dziecko wejdzie w dorosłość. Jest to wiek około 25 roku życia.  Wtedy kończy studia, czy praktyki zawodowe i zaczyna myśleć o dorosłym życiu. Pieniądze są bardzo potrzebne, czy to na wkład własny na mieszkanie, czy start w biznesie. Rodzic może o to zadbać, zakładając najlepiej tuż po urodzeniu program oszczędnościowy dla dziecka w formie ubezpieczenia na dożycie. Są firmy ubezpieczeniowe, które gwarantują wypłaty po okresie umowy zapisanych kwot niezależnie od warunków rynkowych. Każde dziecko byłoby bardzo wdzięczne i szczęśliwe gdyby otrzymało np. 50 tysięcy na start w dorosłość.

 

Bezpieczeństwo finansowe i zdrowie to dwie bardzo istotne kwestie w życiu każdego człowieka. Nasze dzieci na to zasługują. Pomyśl o ich przyszłości jak najszybciej. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego doradztwa w tym zakresie, odezwij się do mnie koniecznie, a pomogę Ci stworzyć idealny plan zabezpieczenia teraźniejszości i przyszłości Twojego dziecka.

 

Blog Finansowy

Komentarze są wyłączone.