CZEŚĆ.

Jestem Krzysztof Maszota.
Oprowadzę Cię po świecie finansów.

PARĘ ZDAŃ O MNIE

Jestem przedsiębiorcą, który od 2007 roku zajmuje się wyłącznie branżą finansową. Prywatnie jestem ojcem dwójki dzieci i szczęśliwym mężem.

Od momentu, w którym założyłem rodzinę zmieniłem całkowicie moje podejście do finansów. Zacząłem bardzo uważnie obserwować moje wydatki, a następnie podjąłem decyzję o tym, że zacznę je bardzo precyzyjnie kontrolować – tak aby starczało na dobre życie, na przyjemności i żeby odłożyć trochę pieniędzy jako finansowe zabezpieczenie dla mnie i mojej rodziny.

Na co dzień prowadzę kilka firm, które skupiają się wokół branży finansowej i branży nieruchomości. Dzisiaj żyję w dużej mierze z dochodu pasywnego, jednak nie zawsze tak było.

Pamiętam te dni, tygodnie, a nawet dłuuugie miesiące, gdy musiałem po kilka razy oglądać każdą złotówkę, którą planowałem wydać.

Nie było to łatwe, jednak wyłącznie dzięki odpowiedniej kontroli i zarządzaniu pieniędzmi doszedłem do miejsca, w którym czuję względny spokój i mogę z radością patrzeć w przyszłość, ponieważ dzisiaj nie tylko kontynuuję oszczędzanie, ale także aktywnie inwestuję te oszczędzności.

Założyłem tą stronę ponieważ chcę się podzielić tym, co mi pomogło. Wiem, że wielu polaków jest w takiej sytuacji, że albo ledwo starcza im do następnej wypłaty, albo że zostaje im coś na koniec miesiąca, ale są to kwoty skromne.

U mnie też tak było i uważam, ze taką sytuację można zmienić. Uważam, że skoro znalazłem na to sposób i nic nie tracę gdy się nim dzielę… to byłoby głupio nie podzielić się tym z większą ilością osób – w tym i z Tobą mój Czytelniku.

TROCHĘ WIĘCEJ…